Zrkadlá do kúpeľňe

Zrkadlá v kúpeľni sú neoddeliteľnou a veľmi dôležitou súčasťou každej kúpeľne. Spĺňajú nielen praktické potreby užívateľa, ale dokážu priestor zväčšiť a prežiariť. Zrkadlá série Clear môžu mať špeciálnu fóliu proti zahmlievaniu. Len si spomeňte, ako to vždy v malej kúpeľni vyzerá, keď si doprajete výdatnú sprchu. Odteraz už žiadne náročné leštenie.

Sériu Clear dopĺňa osvetlenie - Celina, Alena, Stella so špeciálnou power LED technológiou alebo Viola so žiarovkou na 40W, ktoré rozžiaria priestor okolo zrkadla jasným, ale príjemným svetlom. Uplatní sa predovšetkým v malých panelákových kúpeľniach bez denného svetla. Vďaka bezpečnostnému stupňu krytia IP44 osvetlenie môžeme umiestniť do zóny 60 cm od vane.

Značka Jika ďalej ponúka zrkadlá s integrovaným žiarivkovým alebo LED osvetlením cez vypieskovanú plochu, ktoré výrazne šetria spotrebu elektrickej energie.

Pre zrkadlá odporúčame vyhrievacie fólie

Vyhrievacia fólia má účel zabrániť kondenzácii vzdušnej vlhkosti na povrchu zrkadla. Tzn. pri kúpaní či sprchovaní, keď dochádza ku krátkodobému zvýšeniu vzdušnej vlhkosti, udrží fólia zrkadlo funkčné, nezarosené. Princíp je veľmi jednoduchý (obdoba vyhrievania zadných skiel auta) - zahrievanie zrkadla v zadnej časti pomocou odporového drôtu umiesteného na samolepiacu fóliu, zapojeného do elektrickej siete. Vyhrievaciu fóliu ponúkame v troch veľkostiach s boxom pre pripojenie do siete 230V, s krytím IP44 a je možné ich inštalovať aj na bežné zrkadlá podľa zvoleného rozmeru. Ponúkané rozmery sú 290x210 mm, 274x274 mm a 574x274 mm.

Osvetlenie kúpeľní

Osvetlenie zrkadiel Jika je v súlade s prísnou európskou normou IEC 364-7-701. ODPORÚČAME: Pripojenie napájacieho kábla do elektrickej siete nechajte na odborníkovi – elektrikárovi.