Zdravotná oblasť a filtračné zariadenie

Naša spoločnosť spolupracuje so spoločnosťou, ktorá je výhradným obchodným zastúpením pre SR a region strednej i východnej Európy pre spoločnosti PENTAIR a LIFESAVER. Obe uvedené spoločnosti patria k svetovým lídrom v oblasti riešení dodávok bezpečnej pitnej vody v krízových oblastiach založených na unikátnej patentovanej membránovej technológii.


Pre nemocnice, domovy dôchodcov, hospice, a všetky podobné zariadenia, v ktorých sa kumulujú, bývajú, resp. sa zdržiavajú osoby so zníženou imunitou, je určený produktový rad Infection Control – Hospitality. Jedná sa o sprchovú hlavicu ShowerFilter v kombinácii s držadlom, založenú na úprave vody na rovnakej membránovej technológii. V prípade výskytu baktérie Legionella v priemyselných a administratívnych budovách ako sú i hotely alebo športové zariadenia je sprchová batéria ShowerFilter ideálnym produktom na prvú pomoc. Neovplyvní každodenný chod podniku a poskytne čas na prijatie štrukturálnych riešení. Je možné tieto potreby riešiť i luxusnou pochrómovanou verziou.

 

Filtračné zariadenie uFix

Zariadenie uFix je filtračné zariadenie, ktoré sa umiestňuje pod výlevku. Disponuje všetkými vlastnosťami membránovej technológie a je dodávané v balení obsahujúcom kompletný inštalačný materiál, manuál a samotné zariadenie.

 

 

Filtračné zariadenie aQix

Zariadenie aQix je filtračné zariadenie, ktoré sa umiestňuje pracovnú dosku. Disponuje všetkými vlastnosťami membránovej technológie a je dodávané v balení obsahujúcom kompletný inštalačný materiál, manuál a samotné zariadenie.

 

 

Riešenia pre budovy

Zariadenie LineGuard UF-100 je stacionárne zariadenie, ktoré sa spravidla inštaluje ako vstupné zariadenie na čistenie vody v celom objekte na ochranu proti baktérii Legionella. na toto zariadenie môže byť napojených až 10 sprchových hlavíc. Jeho výkon možno zvýšiť namontovaním viacerých paralelných zariadení. Toto riešenie nájde uplatnenie aj v odvetví, akým sú stravovacie služby. Zariadenie LineGuard UF-100 produkuje bezpečnú a čistú vodu v aplikáciách, kde sú rozhodujúce vysoké prietokové rýchlosti, dlhá životnosť, nízke nároky na údržbu a kompaktný dizajn.

 

Možné využitie:
LineGuard UF-100 má kapacitu 3.6 m3/hodinu. Kapacita sa môže zvýšiť paralelným prepojením.
Komplexné riešenie pre rodinné domy s cieľom zlepšenia kvality vody určenej na pitie a prípravu potravín.
Úprava vody v odľahlých oblastiach.
Zabezpečenie zdravotnej starostlivosti v centrách, kde je zvlášť vysoké riziko nákazy patogénmi vo vode.
Hotely a reštaurácie na zaručenie bezpečnej a kvalitatívne prvotriednej vody na pitie a prípravu potravín.
Prevencia pre Legionellou v sprchách a kúpeľniach vo verejných budovách.

 

FilterPen

FilterPen je príručný filter na vodu v tvare pera, ktorý bol navrhnutý na odstránenie patogénov z Vašej pitnej vody. FilterPen obsahuje kapilárne mikrofiltračné membrány, ktoré poskytujú efektívnu fyzickú bariéru voči škodlivým mikroorganizmom vo vode, ako sú baktérie, cysty a prvoky.
Minimálna objednávka 50 ks

Pre bližšie informácie a cenové relácie nás neváhajte kontaktovať.