Vaňe a sprchové vaničky

Vane a sprchové vaničky klasické i luxusné moderný design a kvalita.

Akrylatové

Ponúkame akrylátové vane všetkých tvarov a veľkostí. Akrylátové vane v našej ponuke sú ozdobou každej kúpeľne. Ide o vysoko kvalitné výrobky s čistým, nadčasovým dizajnom, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Akrylát (PMMA) je tvárny materiál ktorý umožňuje vyrábať  vane všetkých rozmerov aj atypických tvarov. Veľmi častý dôvod, prečo sa ľudia rozhodujú pre akrylát je preto, lebo je to teplejšie na prvý dotyk.  Akrylátové vane sú veľmi odolné a navyše možno všetky osadiť hydromasážnou technikou. Pokiaľ chcete docieliť čistého vzhľadu vane bez podmurovky, objednajte si tiež čelný krycí panel, ktorý je navrhnutý špeciálne pre každý typ vane. Akrylátové vane sú vhodné i pre náročných zákazníkov.

Smaltované vane

Smaltované vane sú vyrábané z plechu ocele, ktorý je spracovaný do požadovaného tvaru. Následne je oceľ vyčistená a ošetrená smaltovou úpravou. Tretí krok výroby pozostáva z vypálenia vane, aby sa zabezpečila silná chemická väzba medzi oceľou a smaltom. Smaltované vane od popredných výrobcov vydržia neskutočne veľa. Sú odolné, trvácne a je ich takmer nemožné poškriabať.  Sila a kvalita smaltovaných vaní sa prejavuje aj v nemožnosti odštiepenia či odlomenia časti vane. Smaltované vane sú na prvý dotyk často chladnejšie. Oceľ však dokáže fantasticky viesť teplo a po prvých momentoch sa vaňa nahreje. Treba však poznamenať aj to, že okrajové časti vane, ktoré sa teplej vody nedotýkajú priamo, sa nahrievajú pomalšie.Jednoznačne najlepšou voľbou značky smaltovaných vaní je KALDEWEI. Nemecký výrobca s 90-ročnými skúsenosťami s precíznou výrobou špičkových vaní si za svojou kvalitou skutočne stojí - 30-ročná záruka na vane hovorí za svoje.Vynikajúca kvalita a životnosť.

Liaty mramor

Tento najmodernejší materiál sa používa prevažne u špeciálnych vaní umiestnených do priestoru kvôli vysokej tuhosti a hmotnosti. Pri vyhotovení vane z liateho mramoru je povrch výrobku ošetrený dodatočnou povrchovou úpravou, pričom pri materiály z tvrdeného kameňa sa jedná o homogénnu štruktúru bez ďalších povrchových úprav. Samotný materiál je ten istý na povrchu, ako aj v celom jeho masíve.

Navyše Vám ponúkame vaničky vyrábané na Slovensku ako jediný výrobca svojho druhu!