Fasádny a obkladový kameň

Moderný prírodný kameň je určený k obkladom v interiéri i v exteriéri. Vyznačuje sa jemnou elegantnosťou a veľmi ľahkou inštaláciou. Kamenné obklady či kamenné dlažby sú vždy zárukou dizajnu a kvality. Kameň sa používa k obkladaniu stien, fasád. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie (má skúšku mrazuvzdornosti). Prírodný obkladový kameň sa dodáva v pravidelných veľkostiach 61x15,2 cm s hrúbkou 3,5-5 cm a 60x20 cm s hrúbkou 3,5-5 cm, váha je 80 kg/m2. Kameň je vložený do cementového lôžka vystuženého mriežkou. Lepí sa flexibilným lepidlom, ale navyše sa kotví pomocou plastovej hmoždenky a skrutky.

Máme v ponuke aj kameň ktorý je vhodný pre montáž na zatepľovací systém a výšku nad 2m vhodný do interiéru i exteriéru. Váha tohto kameňa je cca 80 kg/m2, hrúbka 3-5 cm.


DECOPANEL

Prírodný kameň je vložený do cementového lôžka vystuženého mriežkou. Lepí sa flexibilným lepidlom na pevný a súdržný podklad. Používa sa len v interiéri, nemá skúšku mrazuvzdornosti. Váha je cca 40 kg/m2, hrúbka 2-3 cm.

Cenovú ponuku s presnou kalkuláciou prírodného obkladu na základe zaslaného projektu Vám radi vypracujeme a zašleme obratom.